טיפולי פנים. הדור הבא כבר כאן
 
ליצירת קשר אודות טיפולי פנים:
Happy Hour - מחלקת הזרקת בוטוקס וטיפולי פנים
סניף קינג ג'ורג' - קינג ג'ורג' 75 ת"א (שער 6 דיזינגוף סנטר)
טל' ישיר למחלקה: 03-6047755

 
עוד מימי קדם שאפו בני האדם למראה פנים יפה, רענן וצעיר יותר. בממצאים ארכיאולוגיים רבים התגלו שרידים של חומרי הזנה ושל צבעי איפור, אשר נועדו לשפר את מראה עור הפנים של נשים וגברים. עם התקדמות המדע המודרני והרפואה, התקדם מאוד גם תחום טיפולי הפנים. במהלך טיפולי פנים בני זמננו, נעשה שימוש בטכנולוגיות חדשניות וחומרים מתקדמים, ונראה כאילו המחקר בתחום אינו פוסק לרגע. חברת גינו הצרפתית, המיוצגת בישראל על ידי הפי האואר מרכז היופי והטיפוח בדיזנגוף סנטר בתל אביב, נחשבת לאחת החברות המובילות בפיתוח של טכנולוגיות וחומרים המבטיחים טיפולי פנים בטוחים, יעילים ובריאים יותר. טיפולי הלחות המתקדמים של גינו, מתבצעים באמצעות חומרים פעילים כמו חומצה היאלורונית ומרכיבים מתקדמים נוספים המחדשים את הלחות של תאי עור הפנים ומביאים לעליה מוכחת של למעלה מחמישים אחוז בלחות של עור הפנים, לאחר טיפולי פנים.

תחום נוסף בו גרמו המחקר והפיתוח הטכנולוגי לשיפור ביעילותם של טיפולי פנים, הוא תחום טיפוח עור הפנים. חברת גינו, מציעה טיפולי פנים ארומאטיים באמצעות שמנים ייחודיים התורמים להרגעה של עור הפנים ומעניקים לו מראה זוהר ורך יותר. טיפולי פנים אלה מבוססים על מסכה של שמנים וחומרים פעילים ייחודיים, החודרים בעדינות לעור הפנים ויוצרים אפקט מרשים במיוחד. גם כאשר מדובר בניקוי ואיזון של עור הפנים, טיפולי פנים מבית גינו הם ללא ספק הבחירה הנכונה. כאן נעשה שימוש בשלושה מרכיבים חדשניים וייחודיים: salicylic acid, lip acid ו- AC-NET. שילוב זה, שפותח במעבדות גינו, מחזיר את האיזון לעור הפנים, שניכר גם ברמה המיקרו-ביולוגיות וגם במראה רענן ובריא יותר.

בנוסף מציעה חברת גינו, מגוון טיפולי פנים איכותיים המבוססים על שנים של מחקר במעבדות וניסיון בשטח, בניהם: טיפולי פנים להצערת העור והעלמה של כתמים, טיפולי פנים המעניקים אפקט של מתיחת פנים, טיפולי פנים להעלמת קמטי הבעה, וטיפולי פנים להצערה והעשרה של העור. נשים רבות בארץ וברחבי העולם כבר גילו את היתרונות הרבים של טיפולי הפנים הייחודיים ושל החומרים המעולים מתוצרת חברת גינו, העושים שימוש בפיתוחים האחרונות ובטכנולוגיות החדישות ביותר לטיפול בעור הפנים.

טיפולי פנים מלווים כאמור את בני האדם מימי קדם ועד היו, הם התפתחו במקביל לפיתוחים טכנולוגיים בתחומים רבים נוספים ואין ספק כי הם מאפשרים לנו להגיע לתוצאות טובות יותר. אולם טיפולי הפנים של בני זמננו, דורשים מהמטפלים הרבה יותר ידע וניסיון מאשר בעבר. לכן, לפני שאתן מזנקות על החידוש הטכנולוגי האחרון בתחום טיפולי הפנים, הקפידו לוודא כי מי שמעניק לכם טיפולי פנים חדשניים, הוא אכן מומחה מוסמך בתחומו.