מזגן מיצובישי, מקרר את העולם
 
ליצירת קשר אודות מזגן מיצובישי
כל מזגן
כתובת: רח' שונצינו 1, תל-אביב 61573 ת.ד. 57479
טל: 03-6240114 פקס: 03-5621860
 
מזגן מיצובישיההתחממות הגלובאלית, שאת ההשפעה שלה ניתן להרגיש גם בקיץ הלוהט הזה, הפכה את מזגני האוויר ממוצרי מותרות שהיו נפוצים בקרב העשירונים העליונים בלבד, למוצרים שאי אפשר בלעדיהם. הדרישה למזגנים עלתה משמעותית ברחבי העולם ואחת החברות המובילות העונות לדרישה הזו היא ללא ספק מיצובישי. הקונצרן היפני עוסק בפיתוח וייצור של מזגנים, למעלה משבעים שנה ומייצא את תוצרתו ליותר משבעים מדינות ברחבי העולם. הטכנולוגיה המתקדמת, והאמינות חסרת הפשרות המאפיינת את התעשייה היפנית, הפכו את מזגן מיצובישי לאחד המזגנים הנמכרים בעולם. הצרכן הישראלי אמנם, עדיין לא גילה את היתרונות הרבים של מזגן מיצובישי, אולם ברחבי העולם כבר יודעים: מזגן מיצובישי הוא הבחירה הנכונה.
 
אחד השווקים שנכבש בשנים האחרונות על ידי מזגן מיצובישי הוא השוק ההודי. שוק המפגין צמיחה של כחמישה עשר אחוזים בשנה. קונצרן מיצובישי, חתם על הסכם בלעדי עם חברה הודית להפצה ומכירה של מזגן מיצובישי ברחבי המדינה והיא כובשת את תחום המזגנים המפוצלים. היות ומדובר בתחום קטן יחסית בהודו, קצב הצמיחה שלו עומד על שלושים אחוזים בשנה, פי שניים מקצב הצמיחה של תחום מזגני החלון בהודו. בנוסף מתכננת מיצובישי להגדיל את הפעילות שלה גם בתחום מזגני החלון. ההצלחה של מזגן מיצובישי בשוק ההודי, היא רק דוגמא אחת המעידה על ההצלחה של מזגן מיצובישי בכל העולם. מדוע, אם כן מזגן מיצובישי אינו זוכה להצלחה דומה בישראל?
 
אין ספק כי מדובר בשאלה שצריכה להישאל. מיצובישי הוא מותג יפני שהאמינות והאיכות שלו מוכרות היטב לצרכן הישראלי, בעיקר מתחום הרכב. ובכל זאת, מזגן מיצובישי לא הפך ללהיט בישראל כמו במדינות רבות באסיה, באירופה ובארצות הברית. הסיבה העיקרית לכך היא ככל הנראה, הנאמנות של הצרכן הישראלי למותגי מזגנים מקומיים. נאמנות שהתפתחה במהלך שנים רבות של יצור מזגנים בישראל ושיווק של מזגנים המיוצרים בחו"ל, תחת שמות מותגים ישראלים. קונצרן מיצובישי, מייצר מזגנים מפוצלים, מזגנים בטכנולוגית אינוורטר, מזגנים מיני מרכזיים ומערכות מיזוג לבניינים, מוסדות ובתי מלון, אינו מקדיש מאמצים רבים מדי לפרסום ושיווק של מזגן מיצובישי בישראל והצרכן הישראלי אינו מודע כמעט לפעילות של מיצובישי בתחום מיזוג האוויר.
 
אם אתם מעוניינים לרכוש מזגן חדש, עומדות בפניכם אפשרויות רבות. כאשר אתם שוקלים את האפשרויות השונות, כדאי שתחשבו גם על מזגן מיצובישי. בין אם מדובר במזגן מפוצל, מערכת מיזוג מיני מרכזית, מערכת מיזוג מסחרית או מערכת מיזוג תעשייתית, מזגן מיצובישי עשוי להיות הבחירה הנכונה גם עבורכם.