מועדפים - המועדפים שלך בכל מחשב ובאייפון - iPhone
 
אתם יושבים על המחשב הנייד האישי, מבצעים גלישה שקשורה לעבודה. פתאום מצאתם אתר שמתאים בדיוק למספר משימות שאתם צריכים לעשות מחר בבוקר במחשב של המשרד. לא בעיה, נכון? אתם שולחים לעצמכם את הקישור במייל אחרי שבדקתם אינספור פעמים שהוא הקישור הנכון ושהעתקתם כמו שצריך. אולי כדאי להביא את הנייד לעבודה מחר? רק לייתר ביטחון, בתור גיבוי...

כאן עוד מדובר במצב הפשוט. תארו לכם שהאתר אידיאלי דווקא לפגישה שיש לכם מחר עם הלקוח, אבל אין לכם אצלו גישה למחשב. לא לזה של המשרד ולא לנייד שלכם. טוב, מזל שיש אייפון, לא? אבל נראה אתכם מוצאים את הקישור ששלחתם לעצמכם אתמול בין כל המיילים שקיבלתם במהלך הלילה. חבל על הזמן שלכם ושל הלקוח שלכם.

מהיום צרותיכם הסתיימו! כעת אתם יכולים ליצור לעצמכם רשימת מועדפים בכתובת אחת שתהיה זמינה לכם באינטרנט בכל מקום ובכל שעה. על המחשב הנייד, על המחשב בעבודה, על המחשב האישי בבית ואפילו במחשב של הלקוח וכן, גם באייפון שלכם. כמובן שהיתרון הגדול הוא שאתם גם חוסכים לעצמכם זמן, אין צורך להעתיק את אותה רשימת מועדפים מספר פעמים. פעם אחת מספיקה גם להוספה וגם למחיקה כדי לעדכן את הרשימה בכל מקום.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס ל- g1948.com , פורטל הקישורים הגרפי, להירשם (בחינם!) לאתר ולהתחיל לנהל את תפריט הקישורים שלכם. אתם יכול להכניס את כל הקישורים לעמודה אחת. אבל, אם אתם רוצים להיות יותר מאורגנים, אפשר ליצור סיווגים שונים ולסדר את הקישורים שלכם על-פיהם. ניתן גם להעביר את הקישורים בין הסיווגים השונים ואם יש קישורים שכבר אינם רלוונטיים ניתן למחוק אותם. הכל בצורה נוחה וזמינה מכל מקום ומכל מחשב. כמובן שהמערכת מוגנת סיסמא, דבר המבטיח שכל המועדפים שלכם יישארו שלכם ולא יישארו על המחשב של הלקוח (רק תדאגו להתנתק כשאתם מסיימים את הפגישה).

עוד סיבה שכדאי להשתמש באפליקציה שלנו היא שמתחת לקישורים שלכם אתם מקבלים מפה של האתרים רלוונטיים ברשת, זאת על-ידי הפורטל הגרפי שלנו אשר מציג קישורים גרפים של האתרים הכי שווים ברשת. החל ממנוע החיפוש גוגל, דרך תחנות רדיו, בנקים, עיתונים וספקי אינטרנט. כל עולם האינטרנט שלכם מרוכז במקום אחד!

לכל מחזיקי האייפון, האתר זמין גם למכשירכם ולכן ניתן לעשות את כל הפעולות בצורה שתהיה נוחה על מסך המגע הקטן שלכם.
אז למה אתם מחכים? הקץ להגדרות כפולות של המועדפים !