בוטוקס – לפני ואחרי
 
ליצירת קשר אודות בוטוקס:
Happy Hour - מחלקת הזרקת בוטוקס וטיפולי פנים
סניף קינג ג'ורג' - קינג ג'ורג' 75 ת"א (שער 6 דיזינגוף סנטר)
טל' ישיר למחלקה: 03-6047755


 botoxexample02.jpg

בשנים האחרונות, הפכו טיפולי בוטוקס להליך מקובל בקרב נשים וגברים ברחבי העולם, המעוניינים במראה פנים צעיר יותר. כידוע, במהלך טיפולי בוטוקס , מוזרקות אל עור הפנים, כמויות קטנות של רעלן בשם בוטולינום טוקסין, המחליש את פעולתם של שרירים בעלי פעילות יתר. החלשה זו גורמת להפחתה או העלמה של קמטים, לתקופה העשויה להגיע לארבע עד חמישה חודשים. במאמר קצת זה, ריכזנו עבור המתעניינים בטיפולי בוטוקס, מספר מקרי מבחן המציגים את הצורך בטיפולי בוטוקס ואת השפעתם על מראה פניהם
של המטופלים.

מטופלת בגיל 43, הייתה מוטרדת מצניחת עפעפיים, קמטי הבעה, עיגולים סביב העיניים וקמטים סביב הנחיריים. היא בחרה בטיפולי בוטוקס על מנת לטפל בתופעות אלה. לאחר התייעצות עם מומחים בתחום, היא עברה טיפול בוטוקס, שיצר מתיחה קלה בעלת מראה טבעי באזור המצח, אשר תוצאותיו יחזיקו מעמד ארבע עד חמישה חודשים. טיפול נוסף, התבצע על מנת למלא את האזור תחת העיניים וסביב הנחיריים והתוצאות שלו אמורות להחזיק מעמד כשנה. השילוב בין שני הטיפולים, העניק לגברת מראה צעיר, שלא ניתן להשיג באמצעות ניתוח.

קמטים סביב העיניים, מטרידים נשים רבות. גם את המטופלת הבאה, בת ארבעים, שהתעניינה בטיפול בוטוקס להעלמת קמטים מטרידים שהופיעו סביב עיניה. בין הסיבות להופעת הקמטים סביב עיניה של המטופלת, אובחנו שינויים במיקום הגבות וקמטי הבעה שנוצרו עם השנים. היא טופלה באמצעות 33 יחידות בוטוקס, אשר הוזרקו אל הקמטים והעלימו אותם כמעט לגמרי.

גם נשים אשר עברו ניתוחים קוסמטיים בעבר, מוצאות את עצמן נזקקות לטיפולי בוטוקס. לדוגמא: מטופלת בת 55, אשר ביצעה בעבר טיפולים להרמת פנים ועפעפיים, הרגישה צורך לטפל בקמטים שנוצרו לצידי עיניה ומתחתן. גם היא טופלה באמצעות 33 יחידות של בוטוקס, שהוזרקו סביב ענייה, העלימו את הקמטים כמעט כליל והעניקה לה מראה עור צעיר, גמיש ורענן יותר.

הרצון להשיג מראה פנים צעיר, אינו נחלתן של נשים בלבד. גם גברים רבים מוצאים את עצמם פונים לטיפולי בוטוקס . אחד מהם, גבר כבן חמישים, הרגיש כי הוא נראה עייף והרגיש צורך לטפל במצב, ללא ניתוח. לאחר התייעצות עם מומחים לטיפולי בוטוקס, הוא בחר בשני סוגי טיפול, טופל באמצעות ארבעים ושמונה יחידות של בוטוקס וכיום הוא נראה ערני יותר מתמיד.

מטופלים רבים המעוניינים להפחית את הקמטים סביב העיניים, להחליק את הקמטים במצח ולגרום לשיפור ניכר במראה הפנים, נוטים לבחור בטיפולי בוטוקס, המשיגים אפקט מרשים ללא צורך בניתוח. אם גם אתן או אתם מעוניינים בטיפולי בוטוקס, אל תוותרו על ייעוץ ואבחון מקצועי.
 
 
המקרים מבוססים על סיפורי לקוח של מרפאת lidlift בארצות הברית