ציפוי לאמבטיה
 
האמבטיה שלנו היא מקום המפלט שלנו בבית. אין שום חדר אחר במקום המגורים שלנו שהוא הגייני ונועד לשמור על בריאותנו, כפי שנועד לכך חדר האמבטיה. בעבר, ייחסו חשיבות מועטה לחדרי האמבטיה בבתים, ולעיתים הם אף לא היו בנמצא. כיום, לעומת זאת, קשה לנו לדמיין בית שאין בו חדר רחצה הכולל אמבטיה או לפחות מקלחון. בחדר הרחצה אנו שוטפים מעלינו את תלאות היום, נרגעים, וחוזרים חזרה לעצמנו. זהו, למעשה, המקום היחידי בבית בו אנחנו נמצאים לבד ועושים משהו למען עצמנו.


אמבטיות הן כלי סניטרי חשוב בבית. אנחנו דואגים תמיד שתהיינה נקיות ואסתטיות, אחרת כל חווית הרחצה שלנו עשויה להתקלקל, ואנו עלולים למצוא את עצמנו סובלים בזמן הרחצה, במקום להנות מזמן האיכות הזה.


אמבטיות ישנות, הן לרוב אמבטיות שחוקות, שרוטות וסדוקות. ללא ספק – לא חווית הרחצה האידיאלית עבורנו. אמבטיות כאלה הן למעשה סכנה תברואתית לא קטנה. בעת שימוש באמבטיות ישנות אנו עלולים להדבק בפטרת ומחלות עור שונות, הנובעות ממשטח אמבטיה לא נקי והגייני. הפתרון האולטימטיבי לכך הוא ציפוי לאמבטיה.


הציפוי לאמבטיה מהווה למעשה משטח חדש ונקי על גבי האמבטיה הישנה, כך שהיא מבריקה ונקיה – ממש כמו אמבטיה חדשה. הפתרון הזה הנו פתרון יעיל במיוחד עבור אלה שאינם רוצים לרכוש אמבטיה חדשה, או אינם יכולים להרשות זאת לעצמם. האמת היא, שעם פתרון כמו ציפוי לאמבטיה – אין שום סיבה לכך.


תהליך חידוש האמבטיה על ידי ציפוי נעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בכך, ובעזרת חומרים ייעודיים שנועדו להעניק לאמבטיה מראה חדש ונקי תוך זמן קצר ביותר (לרוב לא יותר מ-24 שעות), וברמת גימור ללא דופי. האמבטיה שלכם הופכת מאמבטיה שקשה לנקותה לאמבטיה שניתן לנקות אותה במהירות וביעילות בעזרת חומרי ניקוי פשוטים, וללא מאמץ. כך, אתם חוסכים מעצמכם סיבוכים בריאותיים העלולים להיווצר אצלכם כתוצאה מהיגיינה לקוייה באמבטיות ישנות.


תהליך ציפוי אמבטיה חוסך את ההרס, השבירה, והצורך באינסטלציה חדשה שהם כולם תוצאה של החלפת האמבטיה הישנה באמבטיה חדשה. במקום זה, תוכלו תוך שעות ספורות להנות מאמבטיה חדשה, נקייה ונעימה לשימוש.


ציפוי אמבטיה הוא ללא ספק פתרון ירוק – במקום לזרוק את הישנה ולקנות חדשה – וליצור על ידי כך עוד פסולת בניין שאינה מתכלה, את האמבטיה הישנה מצפים בחומרים חדישים (המגיעים גם בשלל צבעים, כך שתוכלו לצפות אמבטיה בכל צבע), והרי לכם אמבטיה חדשה מבלי להוציא את זו הישנה.