מצלמות אבטחה לבית
 
ליצירת קשר אודות מצלמות אבטחה לבית
יחודי - גאדג'טים וחידושים טכנולוגיים
הירקון 39 בני ברק 51204
ליד קניון אילון
טל: 03-5788761 טלפקס: 076-5498923
 
מצלמות אבטחה לביתביתנו הוא מבצרנו. בו אנחנו שומרים את החפצים היקרים לנו ביותר ובו גרים האנשים היקרים לנו ביותר. על מנת להגן על הרכוש הנמצא בבית ועל הנפשות החיות בו אנחנו מתקינים סורגי מתכת על החלונות, משקיעים בדלתות חסינות אש ועמידות בפני פריצות ובמערכות אזעקה מתקדמות, אולם כידוע, גם מערכות האבטחה המתקדמות והאיכותיות ביותר ניתנות לפריצה. כיצד אם כן נוכל לדעת שהבית שלנו מוגן בכל עת, גם כשאנחנו רחוקים ממנו? על ידי מצלמות אבטחה לבית. מצלמות אבטחה לבית, הממוקמות בנקודות אסטרטגיות מאפשרות לנו לעקוב באופן שוטף אחר הנעשה בבית גם כאשר אנו נמצאים הרחק ממנו ואף להקליט את אותן התרחשויות. במאמר קצר זה ננסה להקיף כמה יותר פרטים, על מנת לסייע לכם לבחור מצלמות אבטחה לבית.
 
לפני התקנתן של מצלמות אבטחה לבית, עלינו לברר מספר נושאים עקרוניים. הראשון שבהם הוא מיקומן של המצלמות. קיים שוני מהותי בין מצלמות אבטחה לבית המיועדות להתקנה מחוץ לבית לבין מצלמות אבטחה לבית הממוקמות בתוך הבית. מצלמות אבטחה לבית הממוקמות מחוץ לבית צריכות להיות עמידות בפני רטיבות, ונדליזם ופגעי מזג אוויר, בעוד מצלמות אבחה לבית הממוקמות בתוך הבית מוגנות יותר. נושא נוסף אליו יש לתת את הדעת הוא השטח אותו אנו רוצים לצלם. מצלמות אבטחה לבית המיועדות לצלם שטח נרחב שונות בתכונותיהן ממצלמות שנועדו לצלם חדרים או אפילו מקטעים של חדרים. שטח הכיסוי הרצוי יקבע גם את מספר המצלמות הדרוש. שיקול מהותי נוסף הוא הנראות של המצלמות. האם אנו מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה לבית שיהיו גלויות לעין כל וישמשו גם כאמצעי הרתעה, או שמא אנו מעוניינים במצלמות אבטחה לבית שיוסוו כחפצים אחרים ולא יעוררו תשומת לב.   
 
לבחירתם עומד כיום מבחר אדיר של מצלמות אבטחה לבית מסוגים שונים, אשר מחירן נקבע על פי שלושה מאפיינים בסיסיים. סוג המצלמות ומספרן, מערכת ההקלטה וההתקנה. סוגי המצלמות מגוונים מאוד, ממצלמה בסיסית נייחת להתקנה בתוך הבית, דרך מצלמות המצוידות בתאורת אינפרא אדום ומסוגלות לצלם גם בחושך, מצלמות עשויות ברזל המוגנות מפני ונדליזם, מצלמות ip המשדרות באמצעות האינטרנט ועד מצלמות נסתרות ומצלמות ממונעות המאפשרות שליטה מרחוק. מערכות ההקלטה הופכות את המצלמות ליעילות הרבה יותר היות וללא הקלטה של התמונה, אין ערך אמיתי לצילום. גם כאן עומד לרשותכם מגוון רב של אפשרויות במגוון רב של מחירים. בחירה והתקנה של מצלמות אבטחה לבית היא, אם כן פעולה מורכבת הדורשת התמחות במגוון תחומים ולכן עדיף לבצע אותה בעזרתם של אנשי מקצוע מוכרים ומנוסים.